Cennik

Góra Kalwaria jest pięknym miastem, które znajduje się w odległości około trzydziestu kilometrów od Warszawy. Jeżeli wybierasz się w te okolice na urlop lub wakacje – serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z cennikiem hotelu Złote Runo. Od 1999 roku nieustannie zapewniamy wygodne i ładne pokoje dla gości zjeżdżających się tutaj z całego kraju. Złote Runo jest stosunkowo małym obiektem, więc jeżeli zależy Ci na prywatności i spokoju w trakcie odpoczynku – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Hotel Złote Runo - cennik

Mimo że nie jesteśmy wielkim hotelem – dbamy o to, by każdy mógł poczuć się w naszych progach komfortowo. Zatrudniamy profesjonalną obsługę, która dba o to, by każdy szczegół pobytu był dopracowany. Możemy pochwalić się pięknym ogrodem,który świetnie sprawdzi się jako miejsce odpoczynku dla każdej osoby unikającej zgiełku miasta. Nasi dotychczasowi goście bardzo chwalą sobie hotelowe śniadania,które przygotowujemy na bieżąco, w związku z czym są zawsze świeże.

W budynku naszego małego, rodzinnego hotelu znajduje się piętnaście pokoi. Mamy do Twojej dyspozycji pomieszczenia od jednego aż do czterech gości. Cennik hotelu niekiedy ulegnie zmianie, w związku z czym podane ceny są startowymi. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.

Każdy z naszych pokoi jest wyposażony w wygodne łóżko, które zapewni Ci wspaniały odpoczynek. Zadbaliśmy o odpowiednie doświetlenie wszystkich pomieszczeń znajdujących się w hotelu Złote Runo. Każdego z gości zachęcamy do wizyt w naszym ogrodzie, który stanowi poniekąd naszą wizytówkę. Zatrudniamy specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą zadbać o to, by drzewa oraz krzewy wyglądały pięknie o każdej porze roku. W ogrodzie znajduje się plac zabaw, więc każdy gość,który odwiedzi nas ze swoim dzieckiem – będzie mógł aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Hotel Góra Kalwaria - cennik

W przypadku organizacji w naszym hotelu, wesela lub inne imprezy okolicznościowe bardzo rozsądne będzie zapewnienie tutaj swoim najbliższym miejsca do spania. Wnętrza znajdujące się w obiekcie mają wysmakowany wystrój, ale także charakteryzują się swobodną atmosferą, więc nikt nie poczuje się w nich skrępowany. Zapraszamy do uważnego zapoznania się z ofertą oraz cennikiem hotelu, a także późniejszego kontaktu w celu ustalenia szczegółów wizyty.