Pokój 3-osobowy - Góra Kalwaria

Oferujemy dobrze wyposażony pokój 3-osobowy z łazienką, który mieści się w naszym obiekcie niedaleko Góry Kalwarii. Jesteśmy przekonani, że pobyt w hotelu będzie przyjemnym doświadczeniem. Gwarantujemy przyjazną i profesjonalną obsługę, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszego pokoju trzyosobowego!

Profesjonalny i wygodny hotel - pokój 3-osobowy Góra Kalwaria

Każdy pokój trzyosobowy dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w wygodne łóżka, które zapewniają pełen komfort snu. To miejsce posiada doskonałe warunki do tego, by rano obudzić się rześkim i wypoczętym. Omawiany pokój 3-osobowy to nocleg idealny dla rodziny z dzieckiem lub małej grupki znajomych. Kołdry oraz poduszki są ubrane w wysokiej klasy pościele, każdy gość otrzymuje do dyspozycji również ręczniki.

Każdy pokój hotelowy 3-osobowy jest wyposażony w łazienkę z natryskiem, w której goście mogą się odświeżyć po intensywnym dniu. Zgodnie ze współczesnymi standardami oferujemy bezprzewodowy internet WiFi na terenie całego obiektu oraz telewizję cyfrową, dzięki czemu goście mogą zarówno cieszyć się rozrywką, jak i pracować.

3-osobowy pokój jest ciekawą propozycją także dla organizatorów wesel, integracji firmowych czy konferencji i szkoleń, ponieważ cena doby hotelowej jest stosunkowo niska, mimo wysokiego komfortu pobytu.

Pokój trzyosobowy Góra Kalwaria - wysmakowany wystrój i profesjonalna obsługa

Każdy pokój 3-osobowy z łazienką jest urządzony w sposób estetyczny oraz wysmakowany. Tymi samymi cechami charakteryzuje się cały nasz ośrodek. Obsługa zapewnia regularne sprzątanie. Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty śniadaniowej, ponieważ każdy gość może otrzymać smakowity posiłek w kuchni. Doskonale wiemy, że nasi klienci mają różne preferencje smakowe lub przebywają na dietach, dlatego wspomniane śniadanie ma formę zróżnicowanego bufetu. Przy obiekcie znajduje się spory parking samochodowy.

Przykładamy wagę do profesjonalizmu naszych pracowników, dlatego wszyscy goście mogą liczyć na pomoc oraz przyjazną atmosferę.

Nasz hotel jest także przystosowany dla dzieci. Stworzyliśmy świetny plac zabaw, na którym maluchy mogą się wyszaleć i zapewnić opiekunom chwilę odpoczynku.

Pokój 3-osobowy - nocleg w przystępnej cenie

Skorzystanie z naszego 3-osobowego pokoju jest najbardziej atrakcyjną pod względem ceny propozycją noclegową. Jesteśmy pewni, że pobyt w naszym lokalu będzie dla Państwa wygodny i komfortowy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wykonania rezerwacji.