Konferencje w Górze Kalwarii

Konferencje w okolicy Warszawy

W ofercie hotelu posiadamy przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Mniejsza z nich w swoim wnętrzu mieści do 30, natomiast większa do 100 osób. Hotel położony jest w Górze Kalwarii – pięknej miejscowości nieopodal Warszawy, która zachwyca swoim urokiem i widokami. W przerwie pomiędzy konferencjami goście mojego hotelu mogą zwiedzić atrakcyjne miasteczko i zrelaksować się podczas spaceru.

Hotel na konferencje w okolicy Warszawy - wyposażenie

Podczas organizacji konferencji w Górze Kalwarii udostępniamy moim klientom flipchart z papierem i markerami. Istnieje także możliwość wynajęcia dodatkowego wyposażenia konferencyjnego typu rzutnik, laptop oraz odtwarzacza DVD lub TV. Zawsze dbamy o swoich klientów i chcemy, aby czuli się komfortowo. Hotel Złote Runo przystosowany jest do organizacji konferencji w okolicy Warszawy, dlatego znajduje się w niewielkim od niej położeniu wynoszącym około 30 km.

Konferencje w Górze Kalwarii

Podczas organizacji konferencji w Hotelu Złote Runo dostępna jest możliwość skorzystania z noclegu dla każdej osoby chcącej odpocząć po dniu spędzonym na wykładach. Zdarza się, że zorganizowane konferencje kończą się późno lub trwają więcej niż dzień, dlatego w takiej sytuacji skorzystanie z proponowanych przeze mnie udogodnień będzie dobrym rozwiązaniem. Hotel Złote Runo znajduje się w małym, jednak niezwykle urokliwym miasteczku, a mianowicie w Górze Kalwarii. Jest to oddalona od Warszawy miejscowość, która zachwyca pięknymi widokami i urokami przyrody. W wolnej chwili możesz wybrać się na spacer szlakiem historii lub skorzystać z udogodnień hotelu.

Organizacja konferencji w okolicy Warszawy - oferta gastronomiczna

W trakcie trwania konferencji istnieje możliwość skorzystania z dodatkowo płatnej od 20 zł za osobę przerwy kawowej, podczas której pracownicy Złotego Runa serwują kawę, herbatę, wodę, soki i ciastka. Ponadto możemy także zaproponować obiad w cenie od 25złotych/osoba, a także uroczystą kolację na koniec dnia, której cenę pracownicy uzgadniają z klientem na miejscu. Dzięki uzupełnieniu konferencji o ofertę gastronomiczną możesz zrobić sobie przerwę, podczas której złapiesz chwilę oddechu i zyskasz energię do dalszej części szkolenia. Pod koniec dnia, w trakcie uroczystej kolacji możesz uczcić czas spędzony na konferencji. Zapraszamy Cię do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Klienci Hotelu Złote Runo i organizujący na jego terenie konferencje zawsze są naszym priorytetem, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny.