Niezapomniane chrzciny - Góra Kalwaria

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Z tego względu warto zadbać o jego oprawę. Jeśli szukasz wyjątkowej sali na chrzciny w Górze Kalwarii, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy serdecznie!

Szukasz sali do wynajęcia na Chrzciny? Doskonale trafiłeś! Nasza restauracja emanuje przyjemną, rodzinną atmosferą. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane u nas uroczystości na zawsze zapadły w sercach gości. Oferujemy nie tylko salę na chrzciny, ale również pyszne menu. Serwujemy smaczne potrawy, które z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom wydarzenia. Dania z naszego menu tworzone są z sercem, w oparciu o najlepsze receptury. Powstają one wyłącznie ze świeżych, dobrych produktów. Ponadto zawsze wsłuchujemy się w życzenia klientów i przygotowujemy menu zgodnie z ich oczekiwaniami i preferencjami. Warto zaznaczyć, że w naszej karcie dostępne są również potrawy dla najmłodszych.

Chrzciny w Górze Kalwarii - wyjątkowa lokalizacja

Nasza sala na chrzciny znajduje się w pięknej, cichej miejscowości oddalonej od miejskiego zgiełku. Położona jest w spokojnym otoczeniu pól i lasów, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia mogą nie tylko miło spędzić czas w rodzinnym gronie, ale również odpocząć i się wyciszyć.Ponadto posiadamy uroczy ogród, w którym goście mogą odetchnąć w otoczeniu natury.Warto również zaznaczyć, iż obok naszej sali na chrzciny dostępny jest plac zabaw, gdzie maluchy mogą się bezpiecznie wyszaleć i pobawić ze swoimi rówieśnikami.

Elegancka sala na Chrzciny - Góra Kalwaria

Nasza sala na chrzciny zlokalizowana jest w pięknej miejscowości, w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku i Góry Kalwarii. Została ona założona już w 1999 roku, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i umiejętnością organizowania różnorodnych uroczystości. Nasza sala na chrzciny jest zaaranżowana elegancko i stylowo, lecz panuje w niej swobodna atmosfera, która z pewnością nie będzie krępowała gości. Jesteśmy w stanie zorganizować chrzest do 200 osób w sali lub do 120 osób w altanie ogrodowej otoczonej piękną naturą. Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją naszego lokalu lub masz pytania,zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty, przekażemy Ci szczegółowe informacje dotyczące menu i udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.Gwarantujemy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami