Studniówki w Hotelu Złote Runo - Góra Kalwaria

Studniówka lub jak niektórzy wolą ją nazywać, bal maturalny stanowi jedną z najważniejszych uroczystości w życiu każdego młodego człowieka. To ostatnia okazja na oficjalną imprezę dla uczniów liceum bądź technikum przed egzaminem dojrzałości. Jego uroczysty charakter sprawia, że uczestnicy czują się wyjątkowo, a nauka, książki czy oceny idą w zapomnienie,mimo tańczących w pobliżu nauczycieli. Jest to wydarzenie ważne dla całej szkolnej społeczności, dlatego komitet organizacyjny przykłada ogromną wagę do dopięcia wszystkich kwestii na ostatni guzik.

Sala na studniówkę - Góra Kalwaria

Na niezapomnianą studniówkę poza świetną zabawą składa się wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednie miejsce. Sala na studniówkę musi być na tyle przestronna, aby znalazło się miejsce do swobodnego zjedzenia kolacji oraz tańca. Zwłaszcza że jedną ze studniówkowych tradycji jest polonez tańczony do muzyki Wojciecha Kilara z polskiego filmowego klasyka “Pan Tadeusz”.

Innym czynnikiem jest jedzenie. Studniówka w końcu jest balem maturalnym, dlatego menu powinno być wykwintne, a jednocześnie przepyszne. Nad posiłkiem w naszym pięknym miejscu będą czuwać znakomici kucharze, którzy na co dzień pracują w hotelowej restauracji.Menu ustalimy razem we współpracy z komitetem organizacyjnym.

Kolejny czynnik stanowi odpowiednie przystrojenie sali. Balony, serpentyny, kwiaty i obrusy pomogą zbudować magiczny klimat, którego żaden z uczniów, nauczycieli oraz rodziców nigdy nie zapomni. Studniówkę można przygotować w klasycznym, eleganckim stylu bądź nieco zaszaleć i zabawić się w imprezę zawierającą motyw przewodni, a także konkretną kolorystykę.

Wynajem sali na studniówkę - Góra Kalwaria

Złote Runo będące hotelikiem i restauracją zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów.Oferujemy wynajem sali na studniówkę w przepięknym obiekcie położonym w miejscowości Góra Kalwaria. To piękne i klimatyczne miejsce w sam raz nadaje się na ostatni bal przed egzaminem dojrzałości. Dołożymy wszelkich starań, aby ta impreza stała się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza sala posiada odpowiednio dużo miejsca dla wszystkich gości oraz ma wydzielone przestrzenie do jedzenia i tańca. Gwarantujemy niezwykłą, komfortową, a także uroczystą atmosferę tego dnia. Jeśli poszukujesz odpowiedniej sali na studniówkę, Złote Runo otwiera swoje podwoje dla maturzystów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a udzielimy wszelkich niezbędnych informacji na temat organizacji studniówki w naszej sali w Górze Kalwarii.

Skontaktuj się z nami