Pokój 2-osobowy - Góra Kalwaria

Zbliża się jakaś ważna okazja, którą chciałbyś spędzić w ładnym miasteczku położonym niedaleko Warszawy? Może będziesz w stolicy odwiedzać swoją rodzinę wraz z dzieckiem, ale nie chcesz nocy spędzać w mieście? Zdecyduj się na pokój dwuosobowy. Nocleg w naszym hotelu będzie bardzo komfortowy.

Niezależnie od powodu, jaki stoi za Twoimi poszukiwaniami pokoju dwuosobowego z łazienką – zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego hotelu, który zlokalizowany jest w malowniczej części Góry Kalwarii. Jesteśmy stosunkowo małym obiektem, więc możemy sprostać oczekiwaniom gości o różnych gustach i potrzebach.

Przestronny pokój dwuosobowy - Góra Kalwaria

Pokój 2-osobowy to najczęściej wybierana przez naszych gości opcja noclegu. Wystrój każdego z pomieszczeń został zaprojektowany z dbałością o szczegóły, a także z wyczuciem smaku. Nasi dotychczasowi goście bardzo chwalili sobie komfortowy odpoczynek, a także elegancki wystrój, który nadawał wnętrzu wyjątkowego charakteru. Zadbaliśmy o to, aby każdy z oferowanych pokoi 2-osobowych z łazienką wyposażony był we wszystkie niezbędne udogodnienia.

Pokój 2-osobowy - Góra Kalwaria

Zawsze z radością przyjmujemy gości przyjeżdżających do nas z Warszawy, którzy na terenie naszego hotelu postanawiają spędzić część wolnego weekendu. Jesteś mieszkańcem stolicy i szukasz hotelu poza miastem, który miałby w swojej ofercie dobrze wyposażone, ładne pokoje 2-osobowe? Hotel Złote Runo to jedno z miejsc, które koniecznie powinieneś zapamiętać. 

Wynajmij u nas pokój 2 osobowy - nocleg będziesz wspominał bardzo dobrze!

Nasz hotel spełnia wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa, które dla Ciebie są gwarancją spokojnego, a także komfortowego pobytu. Wszystkie osoby, które zatrudnione są w obiekcie, przeszły odpowiednie szkolenia oraz posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na profesjonalną obsługę. 

Dwuosobowe pokoje znajdujące się w naszej ofercie to miejsca, do których chce się wracać. Jeżeli martwisz się o wyżywienie – nie ma powodu. Oprócz doskonale wyposażonego i obsługiwanego hotelu w naszym obiekcie znajduje się także restauracja, która serwuje przepyszne dania różnych kuchni. W naszym menu każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Pokój 2 osobowy - cena

Jeżeli interesuje Cię pobyt w okolicach Góry Kalwarii, zachęcamy do rezerwacji pokoju dwuosobowego. Hotel Złote Runo jest miejscem, które zawsze dba o bardzo atrakcyjną cenę dla klientów. Wierzymy, że to oraz przytulna atmosfera stanowią powody, dla których nasi goście tak często do nas wracają!

Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami
Pokój 2-osobowy