FAQ

W trosce o najwyższy komfort naszych gości w trakcie pobytu cisza nocna w hotelu Złote Runo trwa od 22 wieczorem do 6 rano. W ten sposób chcemy stworzyć odpowiednie warunki do wypoczynku wszystkim osobom przebywającym na terenie obiektu bez względu na powód pobytu. Wyjątek stanowią takie dni, w których organizowane są różnego rodzaju imprezy przez naszych gości, jak wesela, studniówki czy wydarzenia integracyjne. W tym czasie naturalną koleją rzeczy jest, iż zabawa wydłuża się do późnych godzin nocnych.

Bierzemy pod uwagę kwestię, iż do naszych gości przebywających w hotelu Złote Runo mogą przybywać osoby niezameldowane. Z tego względu nie mamy nic przeciwko takim odwiedzinom na terenie obiektu w ciągu dnia. Jednak dodatkowa osoba w pokoju hotelowym może przebywać w nim jedynie poza czasem wyznaczonym na ciszę nocną, czyli od 6 rano do 22 wieczorem. W jej trakcie wszyscy niezameldowani w hotelowej recepcji powinni opuścić teren hotelu Złote Runo.

W naszym hotelu internet dostępny jest na obszarze całego obiektu, a co za tym idzie, również we wszystkich pokojach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny może być dostęp do sieci, zwłaszcza w przypadku wykonywania obowiązków zawodowych w trakcie pobytu w hotelu Złote Runo. Dlatego zadbaliśmy o dobrą jakość łącza, aby wszyscy goście mogli z niego wygodnie korzystać. Internet w hotelu Złote Runo daje możliwość nie tylko pracy, ale również rozrywki po dniu pełnym wrażeń.

Niektóre pensjonaty wymagają od swoich gości wpłaty kaucji hotelowej w momencie rezerwacji noclegu. W trosce o komfort osób decydujących się na skorzystanie z usług hotelu Złote Runo zdecydowaliśmy, iż nie ma konieczności uiszczania tego typu przedpłaty. Natomiast zapłata zaliczki za hotelowy pokój jest mile widziana, ponieważ stanowi dla nas wyraźny sygnał, iż gość dokonujący rezerwacji podjął już ostateczną decyzję i pojawi się w umówionym terminie w naszym hotelu Złote Runo.

W trosce o komfort każdego gościa w hotelu Złote Runo uprasza się o niepalenie tytoniu ani innych używek w budynku ze względu na dobro osób przebywających w budynku. Chcemy zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki pobytu wszystkim przyjezdnym. Bierzemy pod uwagę również palących, dlatego przed budynkiem ustawione zostały popielniczki. Jednak palenie w hotelu jest wysoce niewskazane ze względu na możliwość istnienia różnych chorób lub nadwrażliwości u pozostałych gości przebywających pod dachem Złotego Runa.

W celu dokonania rezerwacji noclegu wystarczy skorzystać z podanej strony: https://be-v2.kwhotel.com/pl/9feed9a9e2a47b6a2d496e74159e0e72/0. Dajemy także możliwość zarezerwowania pokojów w hotelu Złote Runo drogą telefoniczną (kom. 660 152 782, tel. 22 727 32 90) oraz za pośrednictwem maila (recepcja@zloteruno.pl). Nasza sympatyczna obsługa z chęcią przedstawi dostępne opcje, pomoże wybrać dogodny termin i udzieli wszelkich niezbędnych informacji związanych z zameldowaniem, całym pobytem, a także wymeldowaniem. Serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji.

W cenę oferowanych przez nas usług hotelowych poza podstawową, czyliudostępnieniem miejsca noclegowego, wlicza się możliwość pozostawienia samochodu na parkingu przed obiektem, a także korzystanie z dziecięcego placu zabaw znajdującego się na terenie. W ramach usług w hotelu Złote Runo można zdecydować się na rezerwację samego pokoju bądź wraz ze śniadaniem serwowanym przez kucharzy gotujących w naszej hotelowej kuchni, do czego gorąco wszystkich zachęcamy.

Zdarza się, że goście przybywają do nas z dalekich stron Polski. Pokonując dłuższą trasę, nie sposób przewidzieć dokładnego czasu potrzebnego na dojazd na miejsce, dlatego jesteśmy przygotowani na ewentualne szybsze powitanie przybyłych. Z tego względu umożliwiamy opcję wcześniejszego zameldowania w hotelu, która dostępna jest za dodatkową opłatą. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy wszystkie miejsca będą zajęte – wtedy niestety nie jesteśmy w stanie wcześniej udostępnić pokoju gościom.

Zdajemy sobie sprawę, że różne sytuacje losowe sprawiają, iż nie zawsze udaje się opuścić zarezerwowany pokój hotelowy na czas. Mamy tego pełną świadomość, dlatego dajemy możliwość późniejszego wymeldowania z hotelu niż przewidziane zostało w regulaminie. Opcja ta także wiąże się z dodatkową opłatą, a jej dostępność uzależniona jest od ilości osób, które chcą przybyć tego dnia i oczekują na zarezerwowany wcześniej pokój. Jeśli okaże się, że zajęty numer ma pozostać dłużej wolny, nie widzimy przeszkód, aby goście opuścili go nieco później.

W hotelu Złote Runo mamy zaszczyt organizować wiele wydarzeń o eleganckim charakterze, jak wesela, komunie czy konferencje. Tego typu imprezy ze względu na swój charakter wymagają dobrania właściwego formalnego stroju. Dlatego po wcześniejszym uzgodnieniu udostępniamy gościom żelazko w pokoju hotelowym, aby mogli odpowiednio przygotować się do uczestnictwa w powyższych wydarzeniach. Ponadto w naszej ofercie widnieje również usługa pralni, aby żadna sytuacja nie zaskoczyła osób przebywających w hotelu Złote Runo.

Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, nasz obiekt cechuje się wieloma udogodnieniami, które sprawią, że pobyt będzie komfortowy i przyjazny. Jako że wielu naszych gości podróżuje prywatnym środkiem transportu, na terenie znajduje się prywatny parking, który umożliwia pozostawienie samochodu w bezpiecznym miejscu. Nie pobieramy żadnych opłat, jest on bezpłatny, nie wymagamy również wcześniejszych rezerwacji w celu uzyskania miejsca.

Niestety nasz obiekt na ten moment nie akceptuje zwierząt domowych. Wynika to m.in. z braku dostosowania do potrzeb Państwa czworonożnych przyjaciół. Pragniemy, aby Złote-Runo było miejscem przyjaznym dla każdego, jednak nie dysponujemy specjalnymi warunkami dla zwierzaków. Bez wyznaczonego miejsca dla psów, zezwolenie na poruszanie się pupili po całym obiekcie mogłoby być kłopotliwe. Zważając na powyższe, najlepiej pozostawić psy i koty na czas pobytu w bezpiecznym, znajomym miejscu.

Drodzy Goście, nasz obiekt jest świetną propozycją na smakowite obiady, kolacje i biesiady w przyjaznej atmosferze. Restauracja działa od poniedziałku do niedzieli – w tygodniu, czekamy na pierwszych gości od godziny 12:00 do 22:00. Jako że dostosowujemy się do Państwa potrzeb, w weekendy działamy od 12:00, aż do ostatniego klienta w lokalu. Poza podstawowymi, wyselekcjonowanymi pozycjami w menu, stworzyliśmy również wkładkę weekendową. Różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasz obiekt oferuje aż 16 pokojów w różnych wariantach i konfiguracjach, w zależności od ilości osób. Ceny noclegu oraz wszelkie szczegóły są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej, w zakładce Hotel – Pokoje. Witryna pozwala na dokonanie rezerwacji online, pozwalając zaoszczędzić Państwa czas. Informacji możemy udzielić również poprzez kontakt telefoniczny. Wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami, przy zachowaniu standardów, takich jak m.in. własna łazienka, bezprzewodowy internet oraz TV.

W trosce o bezpieczeństwo gości, recepcja naszego obiektu działa całą dobę. Aby każdy z Państwa mógł dotrzeć do hotelu w dogodnej porze, oferujemy wysoce elastyczne godziny zameldowania. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, jednak meldować się można aż do godzin porannych. Ponadto możliwe jest również wymeldowanie nawet przed godziną 6:00 rano. Zdajemy sobie sprawę, że przyjeżdżając z daleka, czas dotarcia może się wydłużyć – w szczególnych sytuacjach prosimy o kontakt.