Karta menu

Catering to świetne rozwiązanie między innymi dla firm, którym zależy na zacieśnianiu więzi między pracownikami. Starannie przygotowane przez nas menu doskonale sprawdzi się w przypadku organizacji jakiegokolwiek spotkania. Nasza restauracja na co dzień serwuje gościom hotelu Złote Runo przepyszne potrawy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kucharzy, którzy doskonale rozumieją, na czym polega ich praca. Poszukujesz smacznego menu cateringowego, które będzie bogate także w potrawy dla wegan lub wegetarian? Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, więc chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowe menu świąteczne. Catering przygotujemy, sugerując się Twoimi uwagami i oczekiwaniami.
Czytaj więcej…

Przepyszne menu świąteczne – restauracja Złote Runo

Hotel Złote Runo istnieje od wielu lat, więc mieliśmy przyjemność do tej pory zrealizować wiele cateringów. Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie dotyczące naszego jedzenia. Trudno się temu dziwić, gdyż korzystamy tylko ze sprawdzonych i świeżych składników. Ponadto nasi kucharze mają do dyspozycji nowoczesne urządzenia pomocnicze, więc możesz oczekiwać od nas terminowej realizacji zlecenia. Menu świąteczne jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ to czas, w którym chcielibyśmy szczególnie sprawić radość osobom, które zdecydowały się na podjęcie z nami współpracy.

Bogate menu – catering restauracji Złote Runo

Bardzo chętnie podejmiemy się zrealizowania dla Ciebie profesjonalnego cateringu. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych kucharzy, którzy mają wyczucie smaku, a także potrafią przygotować potrawy estetyczne, to koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową, więc możesz oczekiwać od nas właściwego i odpowiedzialnego podejścia do zleconych zadań.

Sprawdzone menu cateringowe dla firm – Góra Kalwaria i okolice

Nasze menu cateringowe na zamówienie możemy przygotować w wybranej przez Ciebie odsłonie. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i potrzeby, więc jeżeli szukasz sprawdzonej restauracji, która umie przygotować smaczne i zdrowe jedzenie, to na pewno będziesz zadowolony z naszej współpracy. Masz jakieś pytania dotyczące naszych usług? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, gdyż nie tylko rozwiejemy Twoje wątpliwości, ale także bardzo chętnie doradzimy Ci skomponowanie menu bożonarodzeniowego, tak byś był z niego usatysfakcjonowany!