Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to doskonała forma spędzenia czasu wolnego. Jest to szczególnie przyjemne rozwiązanie, gdy na dworze jest już ciepło. Spływy kajakowe zyskują na coraz większym zainteresowaniu, co dzieje się nie bez powodu. To wspaniała okazja na aktywne spędzenie chwil w grupie przyjaciół, czy rodziny, bądź jako samotna wyprawa, korzystając tym samym w pełni z uroków natury.

Spływ kajakowy Góra Kalwaria-Warszawa

Oferujemy możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym na trasie Góra Kalwaria-Warszawa. Odcinek ten wynosi około 35 kilometrów a przewidywany czas spływu wynosi około 5 h. Jest to jedynie szacowana wartość, gdyż wszystko to zależy od warunków atmosferycznych, a także stopnia zaawansowania osób korzystających z tej formy spędzania czasu wolnego. Możliwe są oczywiście przerwy, jednak te 5 h ich nie zawiera. Warto więc zarezerwować sobie troszkę więcej czasu, w przypadku gdyby okazał się on być potrzebny. Trasa ta odbywa się wraz z nurtem rzeki Wisły. Zaczyna się ona w miejscowości Góra Kalwaria i kończy w stolicy.

Kajaki Góra Kalwaria-Warszawa; obcowanie z przyrodą w sportowym lub rekreacyjnym stylu

Duże zainteresowanie wśród miłośników przyrody i aktywnej rozrywki wzbudzają właśnie kajaki. Góra Kalwaria to malownicze miasto, które posiada swój własny port rzeczny. Chcieliśmy zaproponować wycieczkę, która zaczyna się w bliskim sąsiedztwie naszego lokalu i ma możliwość trwania cały dzień. Jest to ciekawe rozwiązanie dla gości weselnych, którzy nie pochodzą z tych pięknych okolic a zarezerwowali na ten wyjazd troszkę więcej czasu. Doskonale jednak sprawdzi się to rozwiązanie dla osób prywatnych, które poszukują ciekawej rozrywki w swoich okolicach. Szczególnie polecamy skorzystanie z oferty w trakcie weekendów, jednak zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą tygodniową. Jest ona jeszcze korzystniejsza. Wolny dzień w pracy i obcowanie na łonie natury, bez obecności innych osób w pobliżu to plan doskonały. Oprócz tego można zatrzymać się wedle swoich potrzeb i planów, by poszerzyć tę wycieczkę o biwakowanie na łonie natury.

Trasa ta obejmuje niezapomniane widoki, a otaczający krajobraz jest dziki i nieskalany, a co jeszcze bardziej zaskakujące – rozpościera się zaledwie kilkanaście kilometrów od stolicy.

Zapraszamy w szczególności osoby, które potrzebują chwilowo odpocząć od zgiełku dużego miasta, czy po prostu odprężyć się na łonie natury, dbając tym samym o swoją kondycję fizyczną. Jest to z pewnością niezapomniane przeżycie, które można uwiecznić w pamięci, bądź też za pomocą fotografii. W celu rezerwacji prosimy o kontakt.